Авг 082016

За повідомленням синоптика Наталії Діденко у Facebook:

«Сьогодні (7 серпня — авт.) трагедія сталася на Z-Games в Затоці — блискавка вбила людину. Також штормовий вітер поламав споруди на фестивалі, а в Одесі підтопило вулиці.
У другій половині дня в Одесі та околицях, включно з Затокою, різко і раптово погіршилася атмосферна ситуація Torico Comics. Спостерігалися злива, гроза, ураганний вітер.
За добу ніхто ні в якому прогнозі не давав такої негоди, і за півдоби також. І в моєму прогнозі було про спеку, але про такий шторм — не було.
Те, що сталося — типовий саме літній випадок 풀빵엄마 다운로드. Коли в зоні надзвичайних температурних контрастів — а в районі Одеси було під +37, а західніше — 22, 24, 26 градусів тепла. Тобто, контрасти дуже сильні.
Це не той випадок, коли йде фронт і ти можеш за ним стежити за одну і навіть три доби Lim Konhelper. Це стається раптово.
Чи можна передбачити подібний розвиток процесу? Чи можна уникнути небезпеки? Чи можна і, головне, як повідомити людям про наближення подібного шторму?
Передбачити — можна, стежачи за радарними даними, не відриваючи носа від карт реального переміщення негоди з моменту, як вона почала наростати у вигляді осередку нестійкості canon dpp 다운로드. Я такі осередки часто вам показую на супутнику жовті та червоні.
Уникнути небезпеки також можна. Звичайно, ураганний вітер не зупинити і грозу не відвести. Але. Маючи інформацію на мобільних пристроях з радаром і адекватним поясненням, можна на одну-дві години вирубити фестиваль Visual Studio 2017. Бо такі урагани, зазвичай, дуже швидко проносяться.
Повідомити можна таке попередження, маючи спеціальні програми оповіщення. На телефони, по місцевих ФМ-ках. Але для цього потрібно, щоб місцевий конкретний синоптик дуже прискіпливо стежив за розвитком синоптичного процесу Hundred Days of Nangun 2.
Я в другій половині дня побіжно звернула увагу на серйозне скупчення хмарності над Одещиною, але лише написала, що може бути злива, яка зіб’є спеку. Але я це написала, чеберяючи ногами на пляжі, у неділю, коли взагалі могла б і не зазирнути на ситуацію Odin3 download. Проте, якби я була синоптиком місцевим або синоптиком, якого фестиваль чи місцеві керівники найняли стежити за погодою, я б цей шторм так не пропустила. І я б уже, як той дятел, стукала б по клавіатурі кожні 15 хвилин, і набирала б когось із організаторів, щоб були про всяк випадок готові до бурі Pokémon Ultramun.
Може, це б і не подіяло, бо наші люди якимось там синоптикам не дуже довіряють, але якщо хоча б 10 відсотків повірило і почало вирубати якісь електрики і казати, щоб тимчасово все це припинити, може, тоді б почали поступово вірити і частіше звертатися.
Фото.
Супутник за 16 годину каже, що щось вже починає відбуватися, а за 17 годину чітко видно, що над Одещиною — нехороша пляма 마인크래프트 도시맵 다운로드. І третя карта — карта сьогоднішніх максимальних температур. Поблизу Одеси +37 градусів. А на захід — суттєво нижче. Отже, Одещина була саме на лінії найбільших термічних контрастів 임진록 조선의반격 다운로드.
Звичайно, трагедії трапляються і з прогнозами і без прогнозів, читала, що місцеві надзвичайні служби щось таки попереджали у цьому випадку, але наше відношення до синоптики і наша зацікавленість у серйозному відношенні до прогнозу погоди — на печерному рівні. Поки що.»

FB_IMG_1470633603141.jpg FB_IMG_1470633606631.jpg FB_IMG_1470633609754.jpg

Просмотров: 4 794
Поделиться
Спрятать